Cena za dopravu je již zahrnuta v uvedených cenách všech nádrží

        ApoPlast zajištuje všechny závozy nádrží vlastní dopravou po celém území ČR.

           ApoPlast-doprava

Záruka spokojenosti

    Termín dodání se pohybuje cca kolem 14 pracovních dnů od potvrzení objednávky.                                                                                                                                                                                                                                     S ohledem na vzdálenost a aktuální dopravní situaci, kolony, objížďky, počasí apod.

Na místě dodávky je nutná účast objednatele nebo jeho zástupce, který převezme zboží.     

V případě platby "při převzetí" provede s řidičem ůhradu a podepíše dodací list. 

Po předchozí domluvě a složení zálohy je možné kteroukoliv z nádrží, jímek či septiků u nás uskladnit a dodat v přesně smluvený vyhovující termín.

Doprava Vámi objednaného zboží nikdy nezvedne konečnou cenu . . . .                                          

V zimním období používáme k dopravě nádrží jako tažný automobil s vlekem a pohonem 4 x 4, tento způsob nám umožnuje dopravit nádrže i na těžko přístupná místa po neudržováných komunikacích nebo při zhoršených klimatických podmínkách.

Doprava ApoPlast

Doprava Zdarma ApoPlast

DOPRAVA ZDARMA se nevztahuje na samostatně zakoupené volitelné příslušenství nebo na dodávku výrobku zajištěnou prostřednictvím smluvního dopravce.

V těchto případech bude cena dopravy sjednána individuálně předem, a to dle podmínek smluvního dopravce a s ohledem na vlastnosti přepravovaného výrobku.

Přihlášení