RETENČNÍ NÁDRŽ SAMONOSNÁ HRANATÁ - 18m3

RETENČNÍ NÁDRŽ SAMONOSNÁ HRANATÁ - 18m3

Doporučeno instalovat do míst, kde se vyskytuje klasické podloží s lehkou sypkou zeminou.

68 950 Kč s DPH

56 983,50 Kč

EAN: RNSH18

Výrobce: ApoPlast

Nádrž samonosná hranatá - 18m3

Tvarová alternativa nejčastěji instalované nádrže, pokud není možné využítí nádrže kruhového tvaru.

Samonosnou plastovou nádrž se doporučuje instalovat do míst, kde se vyskytuje klasické podloží s lehkou sypkou zeminou obsahující kameny a kamínky bez výskytu spodní vody nebo těžké jílovité zeminy.

Jedná se o nejrychlejší a nejjednodušší způsob instalace.

Nádrž se usadí na vytvrdlou, cca. 15 cm vysokou, betonovou desku a po obvodu obsype přesátou zeminou nebo pískem.

Technické parametry:

Objem: 18 000l / 18m³

Výška: 2,0m

Šířka: 3,2m

Délka: 3,2m

Výška výztuhy: 10cm

Revizní komín průměr: 60cm

Výška revizního komínu: 20cm

Váha: 260 kg

Samonosné produkty se nedoporučují, z důvodu jejich možného poškození, instalovat do míst s předpokládaným působením vnějších tlaků blízkost pojezdových cest, vsakovací nádrže atd.

Statiku nádrže zajišťuje její konstrukce plastové výztuhy horní desky, prstence a vnitřní vzpěry, přičemž maximální nostnost zeminy nad horní deskou je 30cm.

K nádrži obdržíte potřebné dokumenty pro kolaudaci, protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti nádrže, záruční list, montážní návod.

Plastové samonosné nádrže Apoplast jsou vyráběny z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu, tak jak je to u konstrukčního a technického polypropylenu.

Primární polypropylen je výrobcem dodáván v široké škále barev dle RAL a pouze u nádrží z primárního polypropylenu zákazník obdrží certifikát materiálu, který garantuje prvotřídní kvalitu, požadované fyzikálně - mechanické vlastnosti materiálu, tzn. i dlouhou životnost plastových nádrží vyrobených z tohoto typu plastu.

 V objednávce do poznámek nebo po odeslání objednávky emailem na info@apoplast můžete popsat nebo v nákresu uvést Vámi vyhovující parametry výrobku - přesné umístění a průměry nátoku/výtoku a jiné.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info