RETENČNÍ NÁDRŽ DVOUPLÁŠŤOVÁ KRUHOVÁ - 10m3

RETENČNÍ NÁDRŽ DVOUPLÁŠŤOVÁ KRUHOVÁ - 10m3

Statiku nádrže nezajišťuje konstrukce nádrže samotné, ale její obetonování ze všech stran.

36 950 Kč s DPH

30 537,20 Kč

EAN: RND10

Výrobce: ApoPlast

Nádrž dvouplášťová kruhová - 10m3

Doporučeno instalovat do míst s výskytem spodní vody, těžší jílovité, případně jílovito - písčité zeminy nebo do míst s plánovaným vyšším statickým zatížením.

Při plánovaném pojezdu vozidel nad nádrží nebo v jejím blízkém okolí je však nutností, aby sílu betonu a železobetonové výztuhy nad nádrží navrhl statik s ohledem na plánované zatížení.

Statiku nádrže nezajišťuje konstrukce nádže samotné, ale její obetonování ze všech stran.

Součástí nádrže je nátok, dále revizní komín o průměru 60cm ve standartní výšce 20cm a plastový krycí poklop.

Technické parametry:

Objem: 10 000l / 10m³

Výška: 2,0m

Vnitřní průměr: 2,55m

Vnější průměr: 2,75m

Výška výztuhy: 10cm

Revizní komín průměr: 60cm

Výška revizního komínu: 20cm

Váha: 250 kg

K nádrži obdržíte potřebné dokumenty pro kolaudaci, protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti nádrže, záruční list, montážní návod, certifikát materiálu, prohlášení o shodě a fakturu.

Plastové samonosné nádrže Apoplast jsou vyráběny z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu, tak jak je to u konstrukčního a technického polypropylenu.

Primární polypropylen je výrobcem dodáván v široké škále barev dle RAL a pouze u nádrží z primárního polypropylenu zákazník objdrží certifikát materiálu, který garantuje prvotřídní kvalitu, požadované fyzikálně - mechanické vlastnosti materiálu, tzn. i dlouhou životnost plastových nádrží vyrobených z tohoto typu plastu.

V objednávce do poznámek nebo po odeslání objednávky emailem na info@apoplast můžete popsat nebo v nákresu uvést Vámi vyhovující parametry výrobku - přesné umístění a průměry nátoku/výtoku a jiné.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení