PROFI SESTAVA NÁDRŽE NA DEŠŤOVOU VODU - 7 000 L

PROFI SESTAVA NÁDRŽE NA DEŠŤOVOU VODU - 7 000 L

Doprava ZDARMA

Sestava nádrže k čerpání a rozvodu dešťové vody

40 480 Kč s DPH

33 454,50 Kč

EAN: PSN7

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: Středa 26. 6. 2024

Výrobce: ApoPlast s.r.o.

Sestava nádrže na deštovou vodu o objemu 7m3

Tato sestava nádrže je určena k zachycení a uchovávání dešťové vody a následného využití k závlaze zahrady, splachování WC v domácnosti, mytí automobilu nebo pro jiné účely kde postačuje užitková voda.

Dešťová voda ze střech je okapovým svodem přivedena do nádrže, kde se po nátoku přefiltruje v šachtě přes filtrační koš od zbytku nečistot a přes tichý nátok vteče klidným způsobem do obsahu nádrže.

Dále při sepnutí a poklesu tlaku čerpána a rozvedena z akumulační nádrže přes nasávací hadici za pomocí automatického-ponorného čerpadla přivedena k zahradní zásuvce pro závlahu nebo do domu ke splachování WC a dalším ůčelům.

V systému není zahrnuto dopouštění nádrže na vodu. 

Sestava vyniká příznivou pořizovací cenou a jednoduchým zapojením PLUG a PLAY, které zvládne každý zákazník bez cizí pomoci.

Sestava je složena z uzavřené - samonosné nádrže, automatického-výkoného čerpadla, filtrační šachty s košem, přepadového sifonu, klidného nátoku, setu zahradní hadice 1/2 - o délce 20m s ukončením rozstřikovače a veškerým příslušenstvím potřebného pro zapojení a funkčnost celého systému.

Obsah sestavy:

1) Retenční nádrž samonosná kruhová o objemu 7m3

Technické parametry: 

Objem: 7000l / 7m³
Výška: 1,5m
Vnitřní průměr: 2,45m
Vnější průměr: 2,65m
Výška výztuhy: 10cm
Revizní komín průměr: 60cm
Výška revizního komínu: 20cm
Váha: 175 kg

2) Ponorné automatické čerpadlo DAB Divertron 1200M:

Ponorná vodárna DIVERTRON 1200M je 4 stupňové jednofázové ponorné odstředivé čerpadlo s integrovanou elektronickou řídící jednotkou, která při požadavku na dodávku vody čerpadlo spustí a po ukončení odběru jej vypne. Vstupní informace obstarává elektronický tlakový snímač a dvoustavový snímač průtoku zajišťující i funkci zpětné klapky.

Vodárna je vybavena ochranou proti přetížení, proti suchému chodu, před velkou četností spouštění a má i algoritmus pro kontrolu činnosti zpětné klapky.

Technické parametry:

Napětí: 230V
Výtlak max.: 45 m
Průtok: 80 l/min ( 4,8 m3/h )
Připojení, závit: 1" vnitřní závit
Výkon: 0,75 kW ( 750 W )
Zpětná klapka: ANO 
Průměr: 148 mm

3) Zahradní hadicový set 1/2

Tato ideální sada je vhodná pro zavlažování malých až středně velkých ploch a zahrad, zalévání užitkových i okrasných rostlin nebo pro čištění zahradního nářadí a nábytku. Sada obsahuje 15m zahradní hadice 1/2, zavlažovací pistoli s kohoutovou přípojkou, redukcí a univerzální hadicové spojky s aquastopem.

Tento set zahradní hadice pokryje bez problémů potřeby větší zahrady.

Tloušťka 1/2" zajistí, že budete mít dostatečný přísun vody a zároveň nebudete plýtvat.

Hlavní přednosti:
- flexibilnost
- odolnost
- bohaté příslušenství
- jednoduchá manipulace
- dlouhá životnost

4) Vodní zásuvka:

Voda jako el. proud ze zásuvky na libovolném místě v zahradě. Odpadá tak nepříjemné „tahání" dlouhých zahradních hadic – odběrní místo vody je instalováno pod zemí. Na zásuvku pouze připojíte krátký rozvod s příslušenstvím (postřikovací pistole, plošný postřikovač) na místech nejčastějšího použití.

Trvalá podzemní instalace:

Na zahradě se určí místa pro umístění vodní zásuvky, změříme potřebnou délku rozvodných trubek a celý systém se zakope do předem vyhloubených kanálků o hloubce rýče.

5) Přepadový sifon:

Přepadový sifon je instalován jako přepad nádrže.
Slouží jako zápachový uzávěr, díky jeho přepadové hraně dochází k sacímu efektu, takže plovoucí částečky jsou z povrchu hladiny nádrže vyplachovány.

6) Klidný nátok:

Je označení pro prodlužovací kus potrubí, který se umisťuje za filtrační koš uvnitř nádrže na vodu. Účel tichého nátoku je snížit hlasitost dopadu přitékající vody do nádrže. Dále také podporuje usazování jemných části na dně nádrže a zabraňuje jejich promíchávání s přitékající vodou.

Michal Zacpal

CZ

xzac.michal@gmail.com, 10. 8. 2020 10:29:21

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat jaká je maximální výška násypu u Retenční nádrže samonosné kruhové o objemu 7m3? Je možné nadrž zasypat cca 70-80cm zeminy? Je to z toho důvodu aby byl dodržen spád potrubí dešťové kanalizace. Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den. S pozdravem Michal Zacpal

Re: Michal Zacpal

CZ

ApoPlast, 10. 8. 2020 19:27:57

Dobrý den pane Zacpale, maximální zásyp bez uprav garantujeme 30cm. V případě uložení nádrže níže je potřeba provést přebetonování horního víka nádrže s proložením kari sítě.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternativní produkty

- N a v š t í v e n é -

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení