PROFI SESTAVA NÁDRŽE NA DEŠŤOVOU VODU - 3 000 L

PROFI SESTAVA NÁDRŽE NA DEŠŤOVOU VODU - 3 000 L

Doprava ZDARMA

Sada nádrže pro sběr deštové vody na zálivku zahrady a dalšího využití

29 950 Kč s DPH

24 752,10 Kč

EAN: SNW3

Výrobce: ApoPlast

Sestava nádrže na deštovou vodu o objemu 3m3 s čerpadlem a příslušenstvím

Tato sestava nádrže je určena k zachycení a uchovávání dešťové vody a následným využitím k zalévání zahrady, splachování WC v domácnosti, mytí automobilu nebo jiné účely kde postačuje užitková voda.

Dešťová voda ze střech je okapovým svodem přivedena do nádrže, kde se po nátoku přefiltruje v šachtě přes filtrační koš od zbytku nečistot a přes tichý nátok vteče do obsahu nádrže.

Dále je voda při poklesu tlaku čerpána a rozvedena z akumulační nádrže pomocí automatického čerpadla k zahradní zásuvce na zalévání, domu ke splachování WC nebo k dalším ůčelům.

V systému není zahrnuto dopouštění nádrže na vodu. 

Sestava vyniká příznivou pořizovací cenou a zapojením el. zásuvky čerpadla a připojením zahradní hadice na rychlospojku.

Obsah sestavy:

1) Nádrž na vodu samonosná kruhová o objemu 3m3

Technické parametry: 

Objem: 3000l / 3m³
Výška: 1,5m
Vnitřní průměr: 1,6m
Vnější průměr: 1,8m
Výška výztuhy: 10cm
Revizní komín průměr: 60cm
Výška revizního komínu: 20cm
Váha: 95 kg

2) Ponorné automatické čerpadlo DAB Divertron 1200M:

Ponorná vodárna DIVERTRON 1200M je 4 stupňové jednofázové ponorné odstředivé čerpadlo s integrovanou elektronickou řídící jednotkou, která při požadavku na dodávku vody čerpadlo spustí a po ukončení odběru jej vypne. Vstupní informace obstarává elektronický tlakový snímač a dvoustavový snímač průtoku zajišťující i funkci zpětné klapky.

Čerpadlo je vybaveno:

ochranou proti přetížení, proti suchému chodu, před velkou četností spouštění a má i algoritmus pro kontrolu činnosti zpětné klapky.

Technické parametry:

Napětí: 230V
Výtlak max.: 45 m
Průtok: 80 l/min ( 4,8 m3/h )
Připojení, závit: 1" vnitřní závit
Výkon: 0,75 kW ( 750 W )
Zpětná klapka: ANO 
Průměr: 148 mm
                                                                                                      

3) Zahradní hadicový set 1/2"                                                                                                     

Tato ideální sada je vhodná pro zavlažování malých až středně velkých ploch a zahrad, zalévání okrasných rostlin nebo pro čištění zahradního nářadí a nábytku.

Sada obsahuje 20m zahradní hadice 1/2, zavlažovací pistoli s kohoutovou přípojkou a redukcí a univerzální hadicové spojky s aquastopem.

Tři spojky a jedna tryska, které jsou na dvacetimetrové hadici libovolně zaměnitelné, pokryjí bez problémů potřeby standardní zahrady.

Tloušťka 1/2" zajistí, že budete mít dostatečný přísun vody a zároveň nebudete plýtvat.

Hlavní přednosti:

- flexibilnost
- odolnost
- bohaté příslušenství
- jednoduchá manipulace
- dlouhá životnost

4) Vodní zásuvka:

Voda jako el. proud ze zásuvky na libovolném místě v zahradě. Odpadá tak nepříjemné „tahání" dlouhých zahradních hadic – odběrní místo vody je instalováno pod zemí. Na zásuvku pouze připojíte krátký rozvod s příslušenstvím (postřikovací pistole, plošný postřikovač) na místech nejčastějšího použití.

Trvalá podzemní instalace:

Na zahradě se určí místa pro zástrčky, změří se potřebná délka rozvodných trubek a celý systém se zakope do vyhloubených kanálků do hloubky rýče.

5) Přepadový sifon:

Přepadový sifon je instalován jako přepad nádrže. Slouží při napojení na kanalizaci jako zápachový uzávěr, díky jeho zkosené přepadové hraně k sacímu efektu, takže plovoucí částečky jsou z podzemního zásobníku vyplachovány.

6) Klidný nátok:

Je označení pro prodlužovací kus potrubí, který se umisťuje za filtrační koš uvnitř nádrže na vodu. Účel tichého nátoku je snížit hlasitost dopadu přitékající vody do nádrže. Dále také podporuje usazování jemných části na dně nádrže a zabraňuje jejich promíchávání s přitékající vodou.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení