VODOMĚRNÁ ŠACHTA KRUHOVÁ č.1

VODOMĚRNÁ ŠACHTA KRUHOVÁ č.1

Vodoměrná šachta je plastová podzemní nádrž určená k instalaci vodoměru.

8 950 Kč s DPH

7 396,70 Kč

EAN: VSK1

Výrobce: ApoPlast

Vodoměrná šachta č.1

- je plastová podzemní nádrž určená k instalaci vodoměru

Vodoměr je v šachtě uložen v nezámrzné hloubce, přičemž konstrukce vodoměrné šachty díky osazení protiskluznými nášlapy zajišťuje snadný přístup k vodoměru po celý rok.

Před koupí některého z typů nabízených vodoměrných šachtet doporučujeme kontaktovat příslušnou vodárenskou společnost a informovat se na požadavky týkající se velikosti a tvaru vodoměrné šachty.

Samonosná vodoměrná šachta se nedoporučuje, z důvodu jejího možného poškození, instalovat do míst s výskytem spodní vody.

Statiku šachty zajišťuje její konstrukce plastové výztuhy horní desky a prstence, přičemž maximální nostnost zeminy nad horní deskou je 30cm.

V případě, že je třeba plastovou vodoměrnou šachtu uložit hlouběji např. z důvodu větší hloubky napojení na vodovodní řad, je třeba nad šachtou vytvořit takové stavební opatření, které bude s ohledem na plánované zatížení horní strany šachty.

Po instalaci je samonosná vodoměrná šachta pouze pochozí. 

Standartně nabízené vodoměrné šachty jsou samonosné ale na přání lze nabídnout i šachty k obetonování či dvouplášťové určené pro místa s výskytem spodní vody.

Vodoměrná šachta je opatřena protiskluznými nášlapy, revizním komínem o průměru 60cm o výšce 20cm, krycím poklopem a těsnícími průchodkami pro vodoměr.

Do šachty lze umístit 2 vodoměry vedle sebe, přičemž vnitřní prostor má dostatečné parametry pro manipulaci. 

Technické parametry:

Vnitřní průměr: 1,0m

Vnější průměr:  1,2m

Výška bez komínu: 1,2m

Celková výška:  1,4m

Průměr revizního

komínu: 60cm

Výška komínu: 20cm 

Váha: 45 kg

K vodoměrné šachtě obdržíte potřebné dokumenty pro kolaudaci, protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti nádrže, záruční list, montážní návod. 

V objednávce do poznámek nebo po odeslání objednávky emailem na info@apoplast můžete popsat nebo v nákresu uvést Vámi vyhovující parametry výrobku - přesné umístění a průměry nátoku/výtoku a jiné.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info