VODOMĚRNÁ ŠACHTA KRUHOVÁ VS3

VODOMĚRNÁ ŠACHTA KRUHOVÁ VS3

Doprava ZDARMA

Plastová podzemní šachta určená k instalaci vodoměru.

10 850 Kč s DPH

8 966,90 Kč

EAN: VSK3

Výrobce: ApoPlast

Vodoměrná šachta VS3

Vodoměr je v šachtě uložen v nezámrzné hloubce, přičemž konstrukce vodoměrné šachty díky osazení protiskluznými nášlapy zajišťuje snadný přístup k vodoměru po celý rok.

Před koupí některého z typů nabízených vodoměrných šachtet doporučujeme kontaktovat příslušnou vodárenskou společnost a informovat se na požadavky týkající se velikosti a tvaru vodoměrné šachty.

Statiku šachty zajišťuje její konstrukce plastové výztuhy horní desky a prstence, přičemž maximální nostnost zeminy nad horní deskou je 30cm. 

V případě, že je třeba plastovou vodoměrnou šachtu uložit hlouběji např. z důvodu větší hloubky napojení na vodovodní řad, je třeba nad šachtou vytvořit takové stavební opatření, které bude s ohledem na plánované zatížení horní strany šachty.

Po instalaci je samonosná vodoměrná šachta pouze pochozí.

Standartně nabízené vodoměrné šachty jsou samonosné (určeny k obsypu zeminou), avšak na přání lze nabídnout i šachty k obetonování či dvouplášťové určené pro místa s výskytem spodní vody.

Šachta je opatřena protiskluznými nášlapy, revizním komínem o průměru 60cm o výšce 20cm, krycím poklopem a těsnícími průchodkami pro vodoměr.

Do šachty lze umístit 2 vodoměry vedle sebe, přičemž vnitřní prostor má dostatečné parametry pro manipulaci.

Technické parametry:

  • Vnitřní průměr: 1,2m
  • Vnější průměr: 1,4m
  • Výška bez komínu: 1,5m
  • Celková výška: 1,7m
  • Průměr revizního
  • komínu: 60cm
  • Výška komínu: 20cm
  • Váha: 55 kg

K vodoměrné šachtě obdržíte potřebné dokumenty pro kolaudační řízení, protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti nádrže, záruční list, montážní návod. 

V objednávce do poznámek nebo po odeslání objednávky emailem na info@apoplast můžete popsat nebo v nákresu uvést Vámi vyhovující parametry výrobku.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení