VODOMĚRNÁ ŠACHTA HRANATÁ č.1

VODOMĚRNÁ ŠACHTA HRANATÁ č.1

Doprava ZDARMA

Je plastová podzemní šachta určená k instalaci vodoměru

11 350 Kč s DPH

9 380,20 Kč

EAN: VSH1

Výrobce: ApoPlast

Vodoměrná šachta hranatá č.1

Vodoměr je v šachtě uložen v nezámrzné hloubce, přičemž konstrukce vodoměrné šachty díky osazení protiskluznými nášlapy zajišťuje snadný přístup k vodoměru po celý rok.

Před koupí některého z typů nabízených vodoměrných šachtet doporučujeme kontaktovat příslušnou vodárenskou společnost a informovat se na požadavky týkající se velikosti a tvaru vodoměrné šachty.

Statiku šachty zajišťuje její konstrukce - plastové výztuhy kolem celého obvodu a na víku, přičemž maximální nostnost zeminy nad horní deskou je 30cm.

V případě, že je třeba plastovou vodoměrnou šachtu uložit hlouběji např. z důvodu větší hloubky napojení na vodovodní řad, je třeba nad šachtou vytvořit takové stavební opatření, které navrhne statik s ohledem na plánované zatížení šachty.

Po instalaci je samonosná vodoměrná šachta pouze pochozí.

Vodoměrná šachta je opatřena protiskluznými nášlapy, revizním komínem o průměru 60cm o výšce 20cm, krycím poklopem a těsnícími průchodkami pro vodoměr.

Do šachty lze umístit 2 vodoměry vedle sebe, přičemž vnitřní prostor má dostatečné parametry pro manipulaci. 

Technické parametry:

  • Vnitřní délka: 1,2m
  • Vnitřní šířka: 0,9m
  • Výška bez komínu: 1,2m
  • Celková výška: 1,4m
  • Průměr kruhového komínu: 60cm
  • Výška komínu: 20cm
  • Váha: 50 kg

K vodoměrné šachtě obdržíte potřebné dokumenty pro kolaudační řízení, protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti nádrže, záruční list a montážní návod.

V objednávce do poznámek nebo po odeslání objednávky emailem na info@apoplast můžete popsat nebo v nákresu uvést Vámi vyhovující parametry.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení