SEPTIKY SAMONOSNÉ

22 položek

Plastové samonosné septiky jsou určeny k obsypáním zeminou nebo pískem do míst s klasickým podložím, bez výskytu spodní vody a jílovité půdy. K provozu těchto samonosných septiků není potřeba elektrická energie. V naší nabídce najdete kruhové nebo hranaté septiky.

Proč samostatný septik?

Pokud nejste napojeni na obecní kanalizaci, protože ve vaší vsi zkrátka není, nebo potřebujete septik na chalupu, je samostatný septik správně technické řešení. Septik slouží jako nádoba pro odpadní vodu. Samostatný septik je moderní plastové zařízení, které je odolné a bude vám sloužit několik generací.

Rozdíl mezi žumpou a septikem

Narozdíl od žumpy se v septiku odpadní voda nehromadí, ale čistí pomocí norných přepážek a sedimentace kalu. Na jednom konci voda odtéká, takže nemusíte řešit její vyčerpávání. Jediné co zůstane je usazený kal. Septik nabízí nízké provozní náklady, nepotřebuje elektrickou energii, ani nevyžaduje zvláštní péči majitele.

Instalace samostatného septiku není složitá a ni náročná. Jedná se o ideální řešení pro rodinné domy, chaty i chalupy. Je jedno, zda objekt obýváte po celý rok, nebo jen jeho nepatrnou část. Septik vám bude sloužit stejně kdykoliv v roce i po celý rok.

                                                                                             Stahování

Montážní návod:                                                                  "Septik samonosný "

Zobrazit:

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení